Offroad

( ilość produktów: 114 )

Kaski offroadowe Airoh z modelem Aviator na czele cieszą się uznaniem szerokiego grona motocyklistów, którzy lubią zaszaleć na dwóch kołach. Do produkcji skorup wykorzystuje się kompozyt włókna węglowego i kevlaru. Kask jest niezwykle lekki, idealnie dopasowany, wygodny w użytkowaniu. Modele tego typu nadają się do ekstremalnej jazdy. Idealnie sprawdzą się na bezdrożach, w górach lub w leśnej gęstwinie. To jedne z najbezpieczniejszych i najbardziej komfortowych produktów sygnowanych logo firmy Airoh. Są doskonałą propozycją również dla kierowców quadów i ATV.

Kaski offroad Airoh

Poszczególne modele kasków offroadowych wyposażono w designerski daszek, optymalny system wentylacji, przyjemną w dotyku wyściółkę, bezpieczne zapięcie DD, system awaryjnego wypinania poduszek bocznych. Wybrane skorupy posiadają w zestawie Go-Pro?, przedłużony daszek oraz specjalne osłony na otwory wentylacyjne na wypadek deszczu lub błota. Słynny model Aviator 2.3 posiada dodatkowo AMSS - system dwóch warstw EPS.

Gdzie można kupić kask offroad Airoh?

Szeroki wybór kasków offroadowych Airoh znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Prezentujemy kaski typu off road firmy Airoh zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających motocyklistach. Szukasz idealnej skorupy do (nie)codziennej jazdy? Sprawdź asortyment naszego e-sklepu!

pixel