Szczękowe

( ilość produktów: 23 )

Włoski producent Airoh prezentuje unikalne kolekcje kasków szczękowych wykonanych z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. Modele szczękowe Airoh często posiadają podwójną homologację, która sprawia można ich używać zarówno z otwartą, jak i zamkniętą szczęką. Szukasz porządnego kasku do codziennej jazdy? Rozglądasz się za wygodną skorupą na dalsze wojaże? Produkty sygnowane logo firmy Airoh spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Rodzaje kasków szczękowych Airoh

W ofercie marki Airoh znaleźć można kaski szczękowe matowe, z unikalnym motywem graficznym, klasyczne modele w kolorze czarnym lub wielokolorowe. Poszczególne skorupy wyposażono w podwójną homologację, blendę przeciwsłoneczną, szeroki wizjer i pinlock. Kaski Airoh posiadają rozbudowany system wentylacji ACVS (Airoh Combined Ventilation System), wypinaną wyściółkę, niezawodny zatrzask szczęki ze stali nierdzewnej dla maksymalnego bezpieczeństwa. Wybrane skorupy zaprojektowano z myślą o możliwości zamontowania zestawu interkom.

Gdzie można kupić?

Solidne skorupy renomowanej włoskiej marki znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Na naszej stronie prezentujemy stylowe kaski szczękowe Airoh na motocykl w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Masz pytania? Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

pixel