Auvray

( ilość produktów: 82 )

Auvray to francuska marka, która od ponad 30 lat produkuje doskonałej jakości zabezpieczenia antykradzieżowe do motocykli, skuterów, rowerów. Firma sięgając po innowacyjne materiały i najnowocześniejsze technologie produkcji oferuje bogaty wybór ultramocnych zamków, blokad oraz innych systemów zabezpieczających najwyższej klasy. Auvray to synonim bezpieczeństwa i niezawodności.

W 2015 roku w katalogu zabezpieczeń antykradzieżowych Auvray znalazły się również zamki tarczowe do motocykli dostępne w wersji z alarmem lub bez (B-LOCK 14, DK14).

Zabezpieczenia antykradzieżowe marki Auvray

W ofercie producenta znaleźć można porządne zapięcia U-lock, uchwyty do U-locków, kotwy podłogowe, zestawy łańcuchów i kłódek, stalowe linki z zamkiem na szyfr, linki spiralne, blokady na tarczę hamulcową, zapięcia wielofunkcyjne do kasków i wiele więcej. Certyfikowane zapięcia U-lock wykonane są ze wzmocnionej stali, posiadają antywłamaniowy cylinder zamka i 7 dysków zabezpieczających. Kotwy podłogowe Auvray doskonale sprawdzą się w garażach lub podziemnych parkingach. Odporne na przecięcie piłą łańcuchy posiadają podwójny mechanizm blokujący.

Gdzie można kupić alarmy, blokady i zabezpieczenia antykradzieżowe Auvray

Szukasz systemów antykradzieżowych klasy premium? Rozglądasz się za niezawodnym zapięciem, blokadą lub alarmem do motocykla? Doskonałej jakości zabezpieczenia Auvray znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych: : Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Łódź. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!

pixel