Alarmy motocyklowe Auvray

( ilość produktów: 6 )

Francuska marka Auvray nie ma sobie równych, jeśli chodzi o projektowanie i produkcję niezawodnych zamków i alarmów motocyklowych. Wszystkie produkty sygnowane logo firmy wykonano z ultrawytrzymałych materiałów, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Rodzaje alarmów motocyklowych marki Auvray

Marka oferuje solidne zabezpieczenia antykradzieżowe, w tym zapięcie U-Lock Auvray z alarmem 14 mm, z trzema kluczykami i klamrą ze stali hartowanej o średnicy 14 mm. Dużą popularnością wśród aktywnych kierowców cieszą się blokady na tarczę hamulcową z alarmem Auvray B-Lock 06. Produkty te są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Posiadają wbudowany alarm, który sygnalizuje próbę kradzieży odstraszając potencjalnego złodzieja.

Gdzie można kupić alarmy antykradzieżowe Auvray

Szukasz niezniszczalnych zabezpieczeń antykradzieżowych do motocykla? Doskonałej jakości zapięcia i alarmy Auvray znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!

pixel