Akcesoria motocyklowe Cardo

( ilość produktów: 7 )

Firma Cardo oferuje świetnej jakości akcesoria motocyklowe, które sprawdzą się na co dzień, podczas dojazdu do pracy, na wycieczce. Produkty sygnowane logo renomowanego amerykańskiego producenta cieszą się zaufaniem kierowców i znacznie podnoszą komfort podróżowania na dwóch kołach. Marka sięga po zaawansowane technologie i innowacyjne materiały odporne na deszcz, brud, uszkodzenia mechaniczne. W efekcie akcesoria motocyklowe Cardo zdadzą egzamin w każdych warunkach jazdy.

Rodzaje akcesoriów motocyklowych Cardo

Poza znakomitymi interkomami firma oferuje bazy i klamry montażowe do interkomów, płytki mocujące, rzepy do głośników, gąbki do mikrofonów, mikrofony na przewodzie lub na pałąku, akcesoria wymienne do interkomów, głośniki JBL i wiele więcej.

Gdzie można kupić akcesoria motocyklowe Cardo?

Szukasz niezawodnych akcesoriów motocyklowych? Doskonałej jakości produkty Cardo znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel