Sakwy motocyklowe Givi

( ilość produktów: 2 )

Pojemne sakwy motocyklowe to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań ?bagażowych?. Są wygodne w użytkowaniu i gwarantują bezpieczne przewożenie rzeczy. Renomowana marka Givi oferuje wysokiej jakości sakwy wykonane z ultrawytrzymałych materiałów odpornych na wodę i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki świetnym parametrom i zastosowanym technologiom produkcji produkty Givi z tej kategorii sprawdzą się w każdych warunkach jazdy.

Rodzaje sakw motocyklowych Givi

W ofercie marki Givi znaleźć można sakwy boczne wykonane z materiałów tekstylnych oraz sztywnych tworzyw ABS. Dostępne są sakwy o różnych pojemnościach, montowane bezpośrednio do motocykla czy też na gmolach. Na szczególną uwagę zasługują m.in. innowacyjne sakwy termoformowane, wyposażone w uchwyty do przenoszenia, elementy odblaskowe, solidne zamki błyskawiczne. Marka proponuje ponadto sakwy off-road/enduro, tekstylne sakwy narzędziowe, modele boczne poszerzalne czy też sakwy Givi typu multilock. Każda z nich daje gwarancję wieloletniego użytkowania.

Gdzie można kupić sakwy motocyklowe Givi?

Doskonałej jakości sakwy motocyklowe marki Givi znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w: Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Łódź. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel