Torby motocyklowe Givi

( ilość produktów: 2 )

Włoska firma Givi oferuje doskonałej jakości torby motocyklowe ? idealne na co dzień, w czasie podróży, podczas dojazdu do pracy. Ogromny wybór modeli sprawia, że każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy szukasz praktycznej torby na bak, czy też wodoodpornej torby wewnętrznej do kufra, sprawdź produkty renomowanej marki Givi!

Rodzaje toreb motocyklowych Givi

W ofercie włoskiego producenta znaleźć można m.in. funkcjonalne tankbagi, wygodne torby na biodro, wodoszczelne torby do kufra i wiele więcej. Poszczególne modele o różnych pojemnościach wyposażono w poręczny uchwyt, paski mocujące, port na kable, odblaskowe wstawki i wodoodporną osłonę fluo. Każdy produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz tworzyw odpornych na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, kurz, uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można kupić torby motocyklowe Givi?

Doskonałej jakości torby motocyklowe Givi wyprodukowane z trwałych materiałów znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel