Odzież termoaktywna Held

( ilość produktów: 6 )

Odzież termoaktywna sprawdzi się o każdej porze roku, bez względu na preferowany styl jazdy. Ocieplający komin lub chusta przyda się w chłodne dni. Dopasowana koszulka termoaktywna idealnie nada się pod kurtkę lub kombinezon, ale może być również noszona solo podczas wszelkich aktywności outdoorowych. W ofercie renomowanej niemieckiej marki Held znajdziesz wysokogatunkową odzież termoaktywną dla kobiet i mężczyzn, która wyróżnia się znakomitym designem oraz wygodą użytkowania. Jest to niezbędny element ubioru motocyklisty, niezależnie od pogody.

Rodzaje odzieży termoaktywnej Held

W kolekcji niemieckiego producenta znajdziesz kołnierze ocieplające, maski neoprenowe, kombinezony, czapki, kominiarki, koszulki i wiele więcej. Innowacyjny materiał GORE-WINDSTOPPER? pozwala utrzymać optymalną temperaturę ciała i zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i chroni przed wiatrem. Bielizna termoaktywna Held zapewni Ci komfort podczas jazdy w skórzanym kombinezonie ? doskonale odprowadza wilgoć, zimą zapobiega hipotermii, latem zmniejsza wydzielanie potu.

Gdzie można kupić odzież termo Held?

Szukasz wysokogatunkowej odzieży termoaktywnej na motocykl? Cieszące się ogromną popularnością produkty marki Held znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego 4ride.pl!

pixel