Hiflo

( ilość produktów: 18 )

Hiflofiltro to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji filtrów dla motocykli, quadów, skuterów i jednostek pływających. Fabryka Hiflofiltro została założona w 1955 roku a od 1963 roku produkuje filtry dla przemysłu motoryzacyjnego OEM. Filtry tej marki to produkty premium, które cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie. Są wydajne i skuteczne. Gwarantują najwyższy poziom ochrony silnika. Marka stawia na zaawansowane technologie i sprawdzone metody produkcji.

Filtry oleju i filtry powietrza marki Hiflo

W ofercie producenta znaleźć można niezawodne filtry oleju, w tym jedyny motocyklowy filtr oleju z atestem TÜV. Produkty te spełniają wymagania nowoczesnych silników wyścigowych i mogą być stosowane w ekstremalnych warunkach jazdy (m.in. seria Hiflofiltro RC).

Dwustopniowe piankowe filtry powietrza do jazdy terenowej opracowano z myślą o maksymalnej filtracji i optymalnym przepływie powietrza w celu zwiększenia mocy. Idealnie sprawdzą się dla większości modeli motocross i enduro. Dwustopniowe filtry ?DS? są zbudowane z dwóch warstw specjalnej pianki Hiflo. Szukasz niezawodnych filtrów motocyklowych? Koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Hiflo!

Gdzie można kupić filtry motocyklowe Hiflo?

Produkty renomowanej marki Hiflo znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel