Kaski otwarte HJC

( ilość produktów: 80 )

Kaski otwarte są lekkie, dobrze wentylowane, umożliwiają swobodną rozmowę - idealne do jazdy po mieście przy niewielkich prędkościach. Marka HJC oferuje solidne skorupy otwarte wykonane z kompozytu włókna szklanego, policarbonu i innych supermocnych materiałów. Technologia CAD oraz zapięcie Micro Buckle dają gwarancję bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Poszczególne modele posiadają pełny, rozbudowany wizjer osłaniający twarz lub stylową, niewidoczną po złożeniu blendę.

Rodzaje kasków otwartych HJC

HJC oferuje kaski otwarte w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. HJC V30 to klasyczny model w stylu retro, który posiada zintegrowaną blendę, antybakteryjne wnętrze Silvercool?, kieszonki na słuchawki, miękką wyściółkę oraz wyjmowane poduszki policzkowe. Wybrane modele dają możliwość szybkiej i beznarzędziowej wymiany szyby RapidFire?. Specjalna konstrukcja skorup umożliwia wygodne korzystanie z kasku w okularach.

Gdzie można kupić?

Stylowe kaski otwarte HJC znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Szukasz idealnej skorupy o klasycznym designie? Rozglądasz się za nowoczesnym i lekkim kaskiem do jazdy na co dzień? Zapoznaj się z pełną ofertą marki HJC, dostępną na stronie e-sklepu 4ride.pl!

pixel