Kaski Szczękowe HJC

( ilość produktów: 83 )

Kaski szczękowe to idealne rozwiązanie dla osób uprawiających turystykę motocyklową, a także dla tych, którzy często poruszają się po mieście i szukają wygodnej alternatywy dla kasku integralnego. Modele z podnoszoną szczęką dają gwarancję komfortu użytkowania, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo na drodze. Kask szczękowy sprawia, że nie musimy go za każdym razem ściągać. Dzięki temu szybki posiłek lub wizyta na stacjo benzynowej nie będzie już problemem. Kaski szczękowe HJC są funkcjonalne, lekkie i dobrze wentylowane. Koreański producent oferuje modele o designie zbliżonym do integrali. Produkty HJC podlegają wielokrotnym testom oraz rygorystycznym próbom aerodynamicznym.

Rodzaje kasków szczękowych HJC

Marka prezentuje kaski szczękowe na motocykl w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. HJC V90 to klasyczny model ze zintegrowaną blendą, który zapewnia szerokie pole widzenia. Poszczególne kaski szczękowe HJC wyposażono w wyjmowaną wyściółkę, antybakteryjne wnętrze odprowadzające wilgoć, wielopunktowy system blokowania szyby, wygodne zapięcie Micro-buckle, podwójną homologację, rozbudowany system wentylacji, blendę z powłoką antifog oraz szeregiem innych udogodnień i funkcjonalności podnoszących komfort użytkowania.

Gdzie można kupić?

Stylowe kaski szczękowe HJC, z kultowym modelem HJC V90 w stylu vintage na czele, znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Szukasz wygodnego kasku do jazdy po mieście? Rozglądasz się za lekkim modelem, który zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze? Zapoznaj się z asortymentem e-sklepu 4ride.pl i znajdź idealny model!

pixel