Szybki do kasków HJC

( ilość produktów: 72 )

Renomowany koreański producent kasków motocyklowych HJC oferuje nie tylko solidne skorupy, ale także szybki i inne akcesoria gwarantujące komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Połączenie ogromnej wiedzy, zaawansowanych technologii i superwytrzymałych materiałów pozwala tworzyć produkty najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Rodzaje szybek HJC

W ofercie marki HJC znaleźć można szyby do kasków w różnych kolorach ? niebieskie, przydymione, z lustrzanym odbiciem w wielu kolorach itd. Poszczególne produkty posiadają powłokę anti-fog i anti-UV. Zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach jazdy. HJC prezentuje kilka typów szybek. Model przezroczysty maksymalnie przepuszcza światło. Szybka złota sprawdzi się w pochmurny dzień, natomiast model typu smoke zminimalizuje ilość światła w warunkach dużego nasłonecznienia.

Gdzie można kupić?

Szybki do kasków motocyklowych HJC znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta. Nie jesteś pewien, który produkt wybrać? Skontaktuj się z naszym zespołem!

pixel