Kaski offroad Arai

( ilość produktów: 24 )

Kaski off-road marki Arai sprawdzą się w każdych warunkach ? w mieście, na leśnych bezdrożach, a nawet na torze. Zapewnią maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy do pracy lub szaleństw na dwóch kołach. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i innowacyjnych materiałów, kaski Arai spełniają oczekiwania najbardziej wymagających motocyklistów. Szukasz niezawodnego kasku wyróżniającego się unikalnym designem oraz najwyższą starannością wykonania? Koniecznie sprawdź ofertę marki Arai!

Rodzaje kasków off-road Arai

Japoński producent oferuje solidne, wielokrotnie testowane skorupy typu off-road. Jednym z najbardziej wszechstronnych modeli jest kask Arai Tour-X, wyposażony w wizjer, który czyni z niego model idealny do dalekiej turystyki na Enduro. Dodatkowe udogodnienia to: daszek minimalizujący turbulencje, kołnierz zapobiegający podwiewaniu powietrza do wnętrza skorupy, a także rozwiązania mające na celu poprawę opływu powietrza. Poszczególne modele posiadają rozbudowaną i regulowaną wentylację, wyjmowaną wyściółkę, szeroki wizjer oraz pinlock.

Kask Arai offroad możesz nosić jak tylko chcesz ? z wizjerem, goglami, z daszkiem lub bez. Skorupa jest idealnie wyważona. W ofercie producenta znajdziesz kaski w różnych rozmiarach, wzorach i wariantach kolorystycznych.

Gdzie można kupić kaski arai offroad?

Szeroki wybór doskonałych kasków Arai, które zdają egzamin w najbardziej ekstremalnych warunkach znaleźć można w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych: Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Łódź. Rozglądasz się za stylową skorupą gwarantującą najwyższy poziom bezpieczeństwa? Poznaj Arai ? japońską markę motocyklową, która nie ma sobie równych.

pixel