Kaski otwarte Bell

( ilość produktów: 3 )

Firma Bell od początku swojej działalności oferuje ponadczasowe kaski otwarte, w tym modele inspirowane stylem retro. Pierwszym kaskiem otwartym sygnowanym logo marki Bell była kultowa ?500?. Skorupę zaprojektował założyciel firmy Roy Richter w 1954 roku. Do dziś ogromną popularnością cieszą się hełmy Custom 500 ? połączenie klasycznego designu z innowacyjną technologią XXI wieku.

Rodzaje kasków otwartych Bell

Marka Bell prezentuje szeroki wybór kasków otwartych wykonanych z włókna szklanego oraz innych ultrawytrzymałych materiałów. Poszczególne modele wyposażono w zintegrowany system zatrzasków umożliwiający zamontowanie wizjera, bezpieczne zapięcie D-ring, daszek, przyjemną w dotyku wyściółkę. Kaski Bell dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Co je wyróżnia? Świetny design, idealne dopasowanie, wysoki komfort użytkowania.

Gdzie można kupić kaski otwarte Bell?

Kaski otwarte doskonale sprawdzą się do jazdy po mieście. Chętnie wybierane przez właścicieli motocykli typu cruiser i cafe racer. Niezawodne skorupy marki Bell z kultową ?pięćsetką? na czele znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta.

pixel