Nolan

( ilość produktów: 2 )

Ten włoski producent kasków i akcesoriów motocyklowych od blisko 50 lat cieszy się ogromną popularnością wśród aktywnych motocyklistów. Za sukcesem marki Nolan stoi biznesmen Lander Nocchi, który w 1972 r. rozpoczął produkcję wysokojakościowych kasków z poliwęglanu. Po dziś dzień prężnie działające przedsiębiorstwo tworzy modne skorupy o unikalnym designie.

Firma dysponuje nowoczesnymi laboratoriami i parkami maszynowymi. Przeprowadza wielokrotne testy w systemie SHARP. Produkty sygnowane logo marki posiadają znakomite parametry techniczne. Gwarantują komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Skorupy kasków Nolan wykonane są z niezwykle odpornego tworzywa Lexan.

Rodzaje kasków motocyklowych Nolan

W ofercie włoskiego producenta znaleźć można kaski motocyklowe integralne, szczękowe i otwarte, w tym modele typu flip-up oraz crossover, czyli kaski z wypinaną szczęką, posiadające homologację P/J. Każdy hełm wykonano z solidnych, wytrzymałych na zniszczenie materiałów, które zapewniają optymalną ochronę na drodze oraz komfort użytkowania.

Firma oferuje ponadto wysokiej jakości akcesoria motocyklowe ? blendy przeciwsłoneczne i inne produkty do kasków.

Gdzie można kupić kaski motocyklowe Nolan?

Szukasz stylowego kasku motocyklowego w atrakcyjnej cenie? A może rozglądasz się za porządnymi akcesoriami motocyklowymi? Oryginalne produkty marki Nolan znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel