Kaski integralne Nolan

( ilość produktów: 2 )

Firma Nolan oferuje doskonałej jakości kaski integralne, wykonane z ultramocnych materiałów odpornych na zniszczenie i działanie czynników zewnętrznych.

Skorupy motocyklowe marki Nolan to doskonały wybór jeśli chodzi o relację jakości do ceny. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji hełmy te zdają egzamin w każdych warunkach jazdy. Jesteś stałym bywalcem torów wyścigowych? A może uprawiasz turystykę motocyklową? Solidna, wygodna w użytkowaniu skorupa zapewni Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa. Warto zwrócić uwagę na model N87, został wyposażony w blendę przeciwsłoneczną i wygodne zapięcie zapadkowe.

Rodzaje kasków integralnych Nolan

Włoski producent oferuje modne kaski integralne w różnych rozmiarach, wzorach i wariantach kolorystycznych. Gładka powierzchnia hełmów gwarantuje odpowiednią aerodynamikę i redukuje hałas. Poszczególne modele wykonane z innowacyjnego poliwęglanu Lexan wyposażono w przeźroczysty wizjer z systemem anti-scratch, antyalergiczną wyściółkę Clima Comfort, system wentylacyjny Air Booster Technology, microlock z szybkim mechanizmem zwalniającym oraz inne udogodnienia.

Gdzie można kupić kaski integralne Nolan?

Hełmy włoskiego producenta wyróżniają się świetnym designem, precyzją wykonania oraz wygodą użytkowania. Oryginalne kaski motocyklowe marki Nolan znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel