Mocowania Kriega

( ilość produktów: 17 )

Mocowania motocyklowe Kriega to gwarancja stabilności, bezpieczeństwa i wygody podczas jazdy. System US-Drypack szybko został doceniony przez pasjonatów wojaży na dwóch kołach. Łatwo da się dopasować do każdego typu motocykla, jest łatwy w montażu, a dzięki bocznym kieszeniom umożliwia szybki dostęp do podręcznych przedmiotów. Ten system sprawia, że w szybki i prosty sposób możesz zamontować torbę z tyłu motocykla, lub umieścić ją na zbiorniku. Wszystkie torby marki Kriega można ze sobą łączyć, co daje możliwość stworzenia niezastąpionego zestawu na bliskie podróże lub na wyprawę dookoła świata.

Rodzaje mocowań Kriega

Mocowania Kriega łatwo przypniemy do dowolnego plecaka tej marki. Dzięki innowacyjnym zaczepom system bagażowy US Drypack możemy idealnie dopasować do swoich potrzeb rozbudowując poszczególne ?moduły?. Konstrukcja wykonana z Cordury, wodoodporna powłoka, a także mocne zamki błyskawiczne dają gwarancję wieloletniego użytkowania. Wszystkie elementy metalowe wyprodukowano z hartowanego stopu aluminium klasy lotniczej 6061-T6.

Gdzie można kupić mocowania Kriega

Porządne mocowania motocyklowe z niezawodnym systemem US Drypack na czele znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Szukasz doskonałej jakości mocowań motocyklowych umożliwiających bezpieczne przewożenie bagażu? Sprawdź ofertę sklepu 4ride.pl!

pixel