Plecaki Kriega

( ilość produktów: 8 )

Marka Kriega oferuje niezawodne plecaki motocyklowe ? niezastąpione w podróży i na co dzień. Poszczególne modele wyposażono w system uprzęży/szelek Kriega Quadloc? umożliwiający przewożenie ciężkiego bagażu bez obciążenia pleców i ramion. Regulowane paski w okolicach bioder zwiększają komfort jazdy. Plecaki motocyklowe Kriega posiadają odblaskowe wstawki dla lepszej widoczności na drodze, regulacyjne klamry, boczne oraz ukryte kieszenie, perforowany tylny panel oraz inne udogodnienia. Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość zamontowania w wybranych modelach dedykowanego protektora pleców, który znacznie poprawi bezpieczeństwo kierowcy.

Plecaki Kriega wykonano z doskonałej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Pokryte są wodoodporną warstwą tkaniny. Nylonowa konstrukcja daje gwarancję wieloletniego użytkowania w każdych warunkach jazdy.

Rodzaje plecaków Kriega

W ofercie marki Kriega znaleźć można plecaki motocyklowe o różnej pojemności, w tym praktyczne i lekkie torby biodrowe. Do wyboru są modele węższe lub szersze, w kolorze czarnym lub neonowym, z kieszeniami bocznymi lub systemem nawodnienia HYDRAPAK SHAPE SHIFT?. Plecak lub torba Kriega przyda się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w trakcie dalszych podróży. Wybrane modele posiadają innowacyjny system umożliwiający montaż protektora pleców, oraz wyściółkę w białym kolorze, która ułatwia znalezienie przedmiotów.

Gdzie można kupić ?

Stylowe plecaki motocyklowe Kriega znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Szukasz porządnego plecaka turystycznego albo wodoodpornej saszetki na dokumenty? Zajrzyj do sklepu 4ride.pl i zapoznaj się z ofertą marki Kriega!

pixel