Torby na bak Kriega

( ilość produktów: 5 )

Torby motocyklowe na bak Kriega zostały skonstruowane w taki sposób, aby umożliwić transport bagażu na każdym motocyklu, Posiadają system montażu, dzięki któremu możemy prosto i szybko założyć je na tył lub zbiornik motocykla. Dodatkowo, wybrane modele są ze sobą kompatybilne i umożliwiają łączenie, tworząc obszerne zestawy dla osób odbywających dalekie podróże. Wszystkie zostały wykonane z niezwykle odpornych tkanin, które ochronią nasz bagaż, a dodatkowo, większość posiada wodoodporną, wyjmowaną wyściółkę która zabezpieczy przed wilgocią, niezależnie od pogody

Rodzaje toreb Kriega

Torby Kriega można zamontować na tył jako Tailbag, ale też w prosty sposób przekształcić ją w torbę na zbiornik, czyli Tankbag. Dodatkowo, mają konstrukcję modułową i można je ze sobą łączyć, tworząc mniej lub bardziej rozbudowane zestawy bagażu do codziennej jazdy, lub w dalekie podróże. W ofercie 4ride.pl znajdują się torby uniwersalne o pojemności od 3 do 30 litrów, oraz modele przeznaczone do montażu jako sakwy boczne.

Gdzie można kupić

Praktyczne i funkcjonalne torby Kriega znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Szukasz solidnego wodoodpornego pokrowca motocyklowego? Zajrzyj na 4ride.pl!

pixel