Lampa

( ilość produktów: 366 )

LAMPA to włoska marka specjalizująca się w produkcji doskonałej jakości akcesoriów motocyklowych. Jej początki sięgają lat 60. XX wieku, a założycielem firmy był Aldo Marutti ? przedsiębiorca, który nie bał się wyzwań i śmiało spoglądał w przyszłość. Produkty sygnowane logo marki LAMPA szybko zyskały popularność nie tylko na włoskim, ale też na europejskim i światowym rynku. Od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku firma prężnie się rozwija pod skrzydłami kolejnego pokolenia rodziny Marutti. Przedsiębiorstwo chętnie sięga po innowacyjne rozwiązania dbając o unikalny design swoich produktów, wydajność produkcji, doskonałą jakość wykonania.

Artykuły motocyklowe firmy LAMPA

W ofercie włoskiego producenta znaleźć można stylową odzież motocyklową, akcesoria dla miłośników off-roadu, kufry, torby i inne elementy bagażu dedykowane zwolennikom turystyki motocyklowej, a także akcesoria do interkomów, navi, kamer i telefonów przydatne w podróży. W asortymencie znaleźć można ponadto części motocyklowe (kierownice, lusterka, oświetlenie, podnóżki, manetki, osłony itd.). Nie brakuje również środków do pielęgnacji motocykla, pokrowców motocyklowych itd.

Gdzie można kupić akcesoria motocyklowe LAMPA

Szeroki wybór produktów motocyklowych marki LAMPA, w tym urządzenia mobilne, części do motocykli, odzież dla kierowców jednośladów i wiele więcej znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel