Nowa odsłona 4ride.pl

2022-08-02
Nowa odsłona 4ride.pl

Strona 4ride.pl jest dla Was dostępna już od 12 lat. Patrząc na to z perspektywy czasu, widzimy przede wszystkim ogrom pozytywnych wspomnień. Impulsem do stworzenia sklepu była nasza pasja do motocykli, którą chcieliśmy zaszczepiać w innych. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli dzielić się swoją wiedzą. Po latach możemy stwierdzić, że nam się to udało. Każdego dnia mamy kontakt z wieloma ludźmi, z których ogromna część regularnie do nas wraca. W trakcie tych 12 lat zaczęliśmy zauważać, że motocykliści (i nie tylko), coraz chętniej decydują się na zakupy w sklepach internetowych. Rozwój i dostępność technologii, szybkie i bezpieczne płatności, błyskawiczne dostawy to tylko część zalet, które przyciągają do wirtualnych sklepów coraz to nowych klientów. Obserwujemy rynek, wyłapujemy wszelkie ograniczenia i próbujemy je niwelować. W ten sposób kilkukrotnie ulepszaliśmy naszą stronę, która jest jednocześnie Waszym sklepem. Obecnie, przyszedł czas na kolejny krok, który śmiało możemy nazwać milowym. Pod względem wizualnym, zauważycie pewne różnice, natomiast w praktyce, czeka nas mała rewolucja (i rewelacja). Przedstawiamy Wam nową, ulepszoną wersję naszej platformy dla motocyklistów.

 

Jakie zmiany przygotowaliśmy?

 

Jedną z najważniejszych zmian jest nowa odsłona programu lojalnościowego. Dzięki niemu, po każdych zakupach, na koncie klienta zbierać się będą realne złotówki, które można później wykorzystać w trakcie kolejnych zakupów — to same korzyści a żeby z nich skorzystać, wystarczy jedynie założyć konto. Rozwinęliśmy też funkcjonalność sortowania na stronie, pozwala to przeglądać produkty z uwzględnieniem istotnych dla nas cech. Postawiliśmy też na uproszczenie zakupów. Chcemy, aby były one intuicyjne i sprawne, dlatego udało się zredukować ilość etapów. Nowa forma oferty sprawia, że wszystkie produkty są dużo bardziej przejrzyste, przy każdym znajdziecie komplet niezbędnych informacji i szereg praktycznych funkcjonalności. Od teraz będziecie mogli dodawać wybrane do ulubionych, otrzymywać informację o dostępności danego produktu i wiele innych.

 

Twórzcie z nami 4ride.pl

 

Mamy nadzieję, że wszystkie usprawnienia przypadną Wam do gustu. Wprowadzenie każdego z nich poprzedzone było dokładną analizą, opartą m.in. na informacjach od Was — klientów. Dlatego Z dumą jesteśmy w stanie stwierdzić, że to Wy tworzycie z nami 4ride.pl. Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie obecnych lub nowych funkcjonalności, chętnie się z nimi zapoznamy. Piszcie do nas śmiało, na adres bok@4ride.pl, bądźmy w kontakcie!

 

pixel