Kombinezony motocyklowe Rev’it – odzież nie do zdarcia

( ilość produktów: 12 )

Kombinezon jedno lub dwuczęściowy to ubiór przeznaczony nie tylko na tor wyścigowy, ale także do noszenia na co dzień, kiedy tylko najdzie nas ochota na pognanie przed siebie w stylowym i przede wszystkim bezpiecznym odzieniu zaprojektowanym z myślą o wymagających użytkownikach. Porządny kombinezon jest dobrze dopasowany, z optymalnie rozmieszczonymi protektorami. Przypomina świetnie skrojoną zbroję podkreślającą sylwetkę, a także zabezpieczającą poszczególne części ciała. W wysokiej jakości ciuchach motocyklowych możemy czuć się komfortowo, a ewentualny ślizg po asfalcie zniwelowany zostanie przez starannie opracowany system ochraniaczy oraz sliderów.

Ogromny wybór kombinezonów znaleźć można w sprawdzonym sklepie motocyklowym 4Ride. Zaufało nam tysiące motocyklistów! Dostarczamy wysokiej klasy odzież specjalistyczną i niezbędne akcesoria przydatne w podróży, w terenie, na co dzień. Jedną z propozycji są świetnie skrojone ubrania motocyklowe firmy Rev’it, która ma na swoim koncie wiele kultowych modeli kurtek, spodni, a także kombinezonów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

W co powinien być wyposażony porządny kombinezon na motocykl?

Certyfikowane ochraniacze to jedno, ale nie obędzie się bez odpowiedniej wentylacji, dzięki której podróżowanie w gorące dni uchroni nas przed zbyt wysoką temperaturą. Niektóre kombinezony posiadają ponadto aerodynamiczny garb dla jeszcze lepszych osiągów. Fajnie, gdy dany model zaopatrzono w kieszenie na drobiazgi oraz elastyczne wstawki dla większej swobody ruchów.

Jedną z propozycji sklepu 4Ride jest niezawodny kombinezon motocyklowy Rev’it Beta, wykonany z mocnej skóry bydlęcej (dostępny w różnych wariantach kolorystycznych). Wyposażony został m.in. w:

  • ochraniacze łokci, ramion i kolan Seeflex CE level 2
  • protektor bioder Seesmart poziomu 1 typu B - wersja RV30
  • wstawki odblaskowe
  • ochraniacz kości ogonowej
  • miejsce na ochraniacz pleców i klatki piersiowej Seesoft
  • perforację na klatce piersiowej
  • rzepy na slidery kolan
  • kieszenie (w tym jedną wewnętrzną)
  • zamki na łydkach i rękawach

Kombinezony motocyklowe Rev’it dla pań i panów

Wszyscy doskonale wiemy, że dobrze dopasowana odzież motocyklowa znacznie podnosi komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w zróżnicowanych warunkach pogodowych i terenowych. Warto inwestować w specjalistyczne ciuchy produkowane z ultramocnych materiałów, przy użyciu zaawansowanych technologii. Starannie wykonany kombinezon posłuży przez lata i będzie idealnym dopełnieniem motocyklowej garderoby.

Szukasz niezawodnego kombinezonu na motocykl? Na 4Ride znajdziesz wysokiej jakości modele dla kobiet oraz mężczyzn. Zapraszamy także do salonów stacjonarnych w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty!

pixel