Rękawice Shima

( ilość produktów: 98 )

Polski producent akcesoriów motocyklowych Shima oferuje rękawice na motocykl w różnych rozmiarach i kolorach. W sklepie internetowym 4ride.pl znajdziesz skórzane rękawice krótkie lub długie, męskie i damskie, do jazdy w upalne lub chłodne dni. Wszystkie modele wykonano z najwyższej jakości materiałów a dla bezpieczeństwa zadbano o elementy ochronne, w tym protektory kostek (absorber uderzeń Poron?XRD?). Dzięki zastosowaniu technologii 3D Mesh, rękawice na motocykl Shima zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza w każdych warunkach jazdy.

Rodzaje rękawic Shima

Prezentujemy rękawice motocyklowe damskie, męskie oraz dziecięce. Modele długie z piankowymi panelami ochronnymi Poron?XRD? sprawdzą się na torze wyścigowym, a także w terenie i podczas wakacyjnych wojaży. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych materiałów odpornych na ścieranie zapewnią odpowiednią ochronę na każdej drodze. Na uwagę zasługują stylowe rękawice motocyklowe Shima z kolekcji Vintage. Idealnie sprawdzą się w miejskiej dżungli. Są miękkie, elastyczne, a jednocześnie wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Perforacja między palcami podnosi komfort jazdy w upalne dni.

Gdzie można kupić rękawice na motor Shima?

Komfortowe rękawice motocyklowe Shima, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa znaleźć można w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Szukasz idealnej pary rękawic na motocykl? Postaw na model marki Shima! To również doskonały pomysł na prezent dla zapalonego motocyklisty lub motocyklistki. Zapraszamy na 4ride.pl.

pixel