Sidi

( ilość produktów: 68 )

Sidi to włoska marka, która od początku lat 60. XX wieku produkuje wysokiej klasy buty i akcesoria motocyklowe. Za jej sukcesem stoi przedsiębiorca i pasjonata motocykli ? Dino Signori. Znakomita jakość produktów sygnowanych logo marki Sidi została doceniona przez aktywnych motocyklistów z całego świata. Kultowe modele butów motocyklowych Sidi po dziś dzień zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy w terenie, na torze, szosie, jak i w miejskiej dżungli. Sidi sponsoruje wielu znanych zawodników MotoGP.

Buty i odzież motocyklowa Sidi

Włoska firma zasłynęła za sprawą świetnej jakości obuwia na motocykl, niemniej w jej ofercie znaleźć można również kombinezony przeciwdeszczowe i inne akcesoria do obuwia motocyklowego Sidi.

Poszczególne modele butów motocyklowych Sidi wyposażono w wymienne ochraniacze, mikrometryczne klamry, bezszwowe cholewy, porządną podeszwę SRS, wymienną wyściółkę z materiału Cambrelle? oraz air-mesh gwarantującego optymalną wentylację i skuteczne odprowadzanie wilgoci.

Szukasz wysokiej jakości butów offroadowych, a może wygodnej pary do jazdy turystycznej? Sprawdź bogatą ofertę firmy Sidi! W kolekcji butów motocyklowych klasy premium znajdziesz również wygodne modele miejskie, które sprawdzą się na co dzień.

Gdzie można kupić odzież oraz buty motocyklowe marki Sidi?

Szeroki wybór butów i akcesoriów motocyklowych Sidi znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych: Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Łódź. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel