Odzież przeciwdeszczowa Spidi

( ilość produktów: 4 )

Planując dalszą podróż należy liczyć się z nagłą zmianą pogody. Niezbędna okazuje się motocyklowa odzież przeciwdeszczowa, która skutecznie chroni przed ulewą i wiatrem. Ma ona wiele zalet ? jest lekka, wygodna w użytkowaniu, nie zajmuje wiele miejsca w bagażu. Marka Spidi oferuje wysokogatunkową odzież przeciwdeszczową damską oraz męską, która sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Rodzaje odzieży przeciwdeszczowej SPIDI

W kolekcji Spidi znaleźć można spodnie, kurtki i kombinezony przeciwdeszczowe na motocykl, a także wodoodporne rękawice oraz osłony na buty. Na uwagę zasługuje m.in. uniwersalna kurtka Rain Chest, którą można nosić razem z kurtką nieposiadającą membrany H2Out. Spidi proponuje ponadto odzież przeciwdeszczową do jazdy sportowej. Modele tego typu są dobrze dopasowane do sylwetki, a dzięki specjalnym paskom nie trzepocą na wietrze nawet przy bardzo dużych prędkościach.


Gdzie można kupić odzież przeciwdeszczową SPIDI?

Niezawodną odzież przeciwdeszczową Spidi znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Szukasz lekkiej kurtki wodoodpornej, która sprawdzi się w każdych warunkach jazdy? A może rozglądasz się za praktycznym kombinezonem przeciwdeszczowym? Koniecznie sprawdź produkty Spidi dostępne w naszym e-sklepie!

pixel