2022-07-16

O nas

4ride.pl zajmuje się sprzedażą odzieży, akcesoriów i części dla motocykla i motocyklisty. Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku. Firmę tworzy zgrana i doświadczona ekipa pasjonatów motocykli. Wiemy, jak ważne jest właściwe dopasowanie stroju i innych akcesoriów, dlatego swoją pracę traktujemy jak misję. Chcemy, aby każdy nasz gość był odpowiednio i kompleksowo obsłużony. Dla nas, doradztwo w wyborze nie ogranicza się jedynie do podania kurtki z wieszaka czy wyciągnięcia z kartonu butów do przymiarki. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą, abyście mieli świadomość, dlaczego akurat ten produkt będzie dla Was odpowiedni. Zależy nam, aby każdy czuł się u nas dobrze i był zadowolony z naszego doradztwa. Najważniejsze dla nas jest Twoje bezpieczeństwo :)

Gdzie nas znaleźć?

4ride.pl składa się z 7 salonów w największych miastach Polski: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Prowadzimy też sprawnie działający sklep internetowy, w którym znajdziecie największy wybór odzieży, akcesoriów i części. Posiadamy duży magazyn, z którego realizujemy wysyłki Waszych paczek, dzięki czemu otrzymujecie je błyskawicznie

Co znajdziecie w ofercie 4ride.pl?

Jesteśmy oficjalnym dealerem najlepszych światowych marek: Dainese, Rev'it!, Alpinestars, Shoei, Arai, Held, Spidi, Fox, HJC, Cardo, TomTom, Givi, Rizoma, John Doe, AGV, SW-Motech, PandoMoto, Kriega, Rebelhorn, Ram Mounts, Sena, TCX, Broger, Abus, Auvray, R&G i wiele innych.

pixel