Dziecięce

( ilość produktów: 3 )

Włoski producent Airoh oferuje kaski motocyklowe dla dzieci Airoh i nastolatków, w tym znany model Archer wyposażony w szereg udogodnień i funkcjonalności. Każdą skorupę wykonano z najlepszej jakości materiałów, z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Kluczem do bezpieczeństwa jest odpowiednie dopasowanie kasku do głowy, producent zadbał i o ten aspekt. Kaski dziecięce Airoh to gwarancja wygody i bezpieczeństwa w każdych warunkach jazdy.

Rodzaje dziecięcych kasków motocyklowych marki Airoh

Modele kasków dostępnych w kolekcji Airoh posiadają rozbudowany system wentylacji, regulowany daszek i zapięcie DD, które zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Poszczególne skorupy wyposażono w oddychającą, wypinaną wyściółkę, którą w razie potrzeby można uprać. Modele dedykowane najmłodszym motocyklistom zachwycają nietuzinkową grafiką, mirażem kolorów i designerskim kształtem.

Gdzie można kupić kaski dla dzieci Airoh?

Modne kaski dziecięce marki Airoh znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Rozglądasz się za porządną skorupą wykonaną z wysokiej jakości materiałów? Sprawdź asortyment naszego e-sklepu!

pixel