Givi

( ilość produktów: 6 )

Givi to renomowana włoska marka motocyklowa, której historia sięga 1978 roku. Założycielem firmy był Giuseppe Visenzi ? utalentowany zawodnik Moto GP, pasjonata wyścigów motocyklowych i ceniony przedsiębiorca.

Marka Givi dostarcza motocyklistom na całym świecie doskonałej jakości akcesoria motocyklowe. Zrzesza najlepszych specjalistów w swej dziedzinie. Stosuje innowacyjne materiały oraz nowoczesne technologie produkcji. W rezultacie ma do zaoferowania niezwykle praktyczne i ultrawytrzymałe akcesoria, które przydadzą się każdemu motocykliście. Co wyróżnia produkty sygnowane logo marki Givi? Świetny design, dbałość o najmniejszy detal, odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Kaski, torby i inne akcesoria motocyklowe marki Givi

W kolekcji włoskiego producenta znaleźć można produkty dedykowane wszystkim miłośnikom jazdy na dwóch kołach. Marka Givi oferuje porządne kaski motocyklowe, pojemne kufry i sakwy, wygodne oparcia, stelaże oraz mocowania, szyby do motocykli, gmole i crashpady, a także wiele innych akcesoriów motocyklowych. Bez względu na to, czy jeździsz wyczynowo, lubisz się ścigać lub dojeżdżasz na motocyklu do pracy, w ofercie firmy Givi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Gdzie można kupić torby, kufry i akcesoria motocyklowe Givi?

Stylowe kaski, porządne kufry oraz niezawodne akcesoria motocyklowe marki Givi znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w: Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Łódź. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel