2022-07-16

Zwroty i wymiana

Darmowe zwroty w 4ride!

 • 14 dni na sprawdzenie i przymierzenie produktów.
 • 100 dni na wymianę
 • Nie musisz się rejestrować, żeby za darmo zwrócić towary.
 • Nie musisz nic drukować.
 • Bez podania przyczyny.
 • Przesyłkę nadasz bezpłatnie w Paczkomacie InPost.
 • Pieniądze zwrócimy niezwłocznie.
1. Wejdź na stronę z formularzem następnie wybierz towar do zwrotu
Podaj numer zamówienia i adres email/numer telefonu, na który zrealizowałeś zakup. Z listy wybierz towar, który chcesz zwrócić.
2. Sposób nadania przesyłki
Wszystkie towary możesz nadać do nas darmowym zwrotem w Paczkomacie InPost. W pozostałych przypadkach możesz nadać zwrot samodzielnie.
3. Zatwierdź zwrot
Zatwierdź zwrot i nadaj przesyłkę. Zwrot pieniędzy otrzymasz niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od momentu odebrania przez nas przesyłki.
ZACHOWAJ RABAT!* Dokonaj darmowej wymiany towaru z zachowaniem rabatów.
Masz na to aż 100dni!
 1. Wejdź na stronę z formularzem i podaj numer zamówienia i adres email/numer telefonu, na który zrealizowałeś zakup.
 2. Wybierz towar, który chcesz wymienić.
 3. W kolejnym kroku wybierz "Saldo klienta" i przejdź dalej.
 4. Następnie wciśnij zatwierdź, dział obsługi klienta niezwłocznie zrealizuje wymianę Twojego towaru!
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:
zamowienia@4ride.pl
699 600 800
Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (4ride sp. z o.o. spółka komandytowa, ul. Pokoju 17, 40-859 Katowice; NIP: 634-292-31-65; KRS 0000755936, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym za pomocą formularza zwrotów o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Jeżeli nie mają Państwo możliwości uzupełnienia formularza, prosimy o przesłanie oświadczenia na adres zwroty@4ride.pl. Zwroty i wymiany towarów zakupionych w sklepie internetowym 4ride.pl nie są realizowane w salonach stacjonarnych.
Nie możesz skorzystać z darmowego zwrotu?
Nadaj paczkę samodzielnie. Zamieść w paczce dowód zakupu i dołącz do środka krótką infomracę nt. zwrotu/wymiany towaru. Dodatkowo wyślij wiadomość na adres zwroty@4ride.pl z informacją o numerze listu przewozowego przesyłki, a w przypadku wymiany informajce o towarze. Paczkę wyślij na adres:
4ride.pl Magazyn DC2
ul. Wola Bykowska 31
97-306 Grabica
tel. 699 600 800

Informujemy, jeżeli przesyłka zostanie błędnie opisana, nie będzie informacji nt. adresata tj. 4ride.pl - paczka wróci do nadawcy. Zachecamy do skorzystania z darmowych zwrotów za pomocą formularza na naszej stronie.
Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), do 14 dni roboczych od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany towar. Zwrotu płatności dokonamy w formie przelewu na podane przez Państwa konto bankowe, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
pixel