Otwarte

( ilość produktów: 13 )

Szukasz skorupy, która zapewni Ci pełen komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej jazdy? Otwarty kask motocyklowy Airoh to strzał w dziesiątkę! Jest lekki, nowoczesny, idealnie dopasowany do kształtu głowy. Marka oferuje również ponadczasowe modele zainspirowane stylem retro i vintage. Każdy produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Rodzaje kasków otwartych Airoh

Kaski otwarte Airoh zasługują na uwagę ze względu na ergonomię, lekkość i funkcjonalność. Skorupy renomowanej włoskiej marki są chętnie użytkowane przez właścicieli wszelkiego rodzaju motocykli klasycznych i miejskich, doceniają je użytkownicy cruiserów, chopperów oraz skuterów. Poszczególne modele wyposażono w wizjer z blokadą domknięcia i filtrem UV, blendę przeciwsłoneczną, zapięcie mikrometryczne, wypinaną wyściółkę. Modele otwarte z uwagi na swą konstrukcję są przewiewne, a dzięki niskiej wadze gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Wysokiej jakości kaski otwarte Airoh są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Gdzie można kupić kask otwarty Airoh?

Szeroki wybór otwartych skorup Airoh znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Nie jesteś pewien, który model wybrać? Zapytaj naszych specjalistów! Pełną ofertę marki Airoh prezentujemy na 4ride.pl!

pixel