Blokady motocyklowe Auvray

( ilość produktów: 40 )

Francuska marka Auvray to renomowany producent motocyklowych blokad antykradzieżowych. Gwarantują one najwyższy stopień bezpieczeństwa. Niezastąpione na co dzień, na zakupach, w podróży. Blokady Auvray są wykonane z innowacyjnych materiałów odpornych na zniszczenie, przecięcie czy rozerwanie.

Rodzaje blokad motocyklowych marki Auvray

W ofercie marki znaleźć można m.in. blokadę na tarczę hamulcową z alarmem lub bez, składaną blokadę z uchwytem, przypominacz blokady tarczy z torbą w zestawie, a także szeroki wybór zapięć Auvray U-lock Titan. Wybrane modele wyposażone są w głośny alarm uruchamiany przy pomocy czujników ruchu oraz moduł bluetooth umożliwiający obsługę blokady za pomocą aplikacji. Każda z blokad stanowi optymalne zabezpieczenie przed kradzieżą.

Gdzie można kupić blokady antykradzieżowe Auvray

Blokady antykradzieżowe Auvray i wiele innych zabezpieczeń tego producenta znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!

pixel