Interkomy motocyklowe Cardo

( ilość produktów: 15 )

Renomowana amerykańska marka Cardo oferuje systemy komunikacji - interkomy klasy premium, które cenione są zarówno przez początkujących miłośników jazdy na dwóch kołach, jak i zawodowych motocyklistów. Interkomy Cardo cieszą się popularnością na całym świecie. Wykonane są w oparciu o zaawansowaną technologię i innowacyjne materiały gwarantujące wieloletnie użytkowanie. Interkomy są wygodne i łatwe w obsłudze. Znacznie podnoszą komfort podróżowania na dwóch kołach.

Rodzaje interkomów motocyklowych Cardo

Marka Cardo oferuje różne typy interkomów, w tym modele Packtalk Bold i Packtalk Slim dla max. 15 osób, modele Freecom 4+, Freecom 2+, a także Freecom 1+ dla kierowcy i pasażera lub dla osób jeżdżących w pojedynkę. Technologia Dynamic Mesh Comunication (DMC) jest gwarantem niezawodnej łączności. Głośniki JBL zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Innowacyjne materiały wykorzystywane do produkcji interkomów chronią urządzenie przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych ? deszczem, kurzem, błotem.

Jakie możliwości dają nam interkomy motocyklowe Cardo? Odbieranie i nawiązywanie połączeń głosowych, połączenie interkomu z dowolną słuchawką Bluetooth, słuchanie i dzielenie się ulubioną muzyką podczas jazdy, automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych, automatyczna regulacja głośności, łatwe przełączenie rozmowy telefonicznej na interkom, długi czas działania akumulatora (możliwość ładowania w czasie jazdy) i znacznie więcej!

Gdzie można kupić interkomy motocyklowe Cardo?

Doskonałej jakości interkomy motocyklowe Cardo znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych: Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Łódź. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel