Kombinezony motocyklowe Dainese

( ilość produktów: 5 )

Ergonomiczne, komfortowe, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa ? marka Dainese specjalizuje się w projektowaniu i produkcji unikalnych kombinezonów motocyklowych, wyróżniających się ponadczasowym designem. Każdy model został stworzony z myślą o wygodzie oraz pełnej ochronie motocyklisty. Połączenie innowacyjnych materiałów oraz najnowszych technologii daje gwarancję wieloletniego użytkowania. Modele Dainese towarzyszą od samego początku kariery, wielokrotnemu mistrzowi świata MotoGP, Valentino Rossiemu. Wiele z nich zostało zaprojektowanych z wykorzystaniem jego wiedzy i doświadczenia.

Rodzaje kombinezonów Dainese

Marka Dainese oferuje stylowe kombinezony na motocykl damskie i męskiejedno- oraz dwuczęściowe. Poszczególne modele wyposażono w aerodynamiczny garb, niezawodny system wentylacji, wzmocnienia w newralgicznych miejscach na ciele, wygodny system łączenia kombinezonu z butami oraz elastyczne wstawki materiału zapewniające swobodę ruchów. Każdy kombinezon motocyklowy Dainese posiada szereg certyfikowanych protektorów ramion, kolan, łokci. Dla najbardziej wymagających przygotowano modele wyposażone w poduszkę powietrzną D-Air, z zaawansowanym, elektronicznym systemem sterowania.

Gdzie można kupić kombinezon Dainese?

Skórzane kombinezony motocyklowe Dainese znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych: KatowiceKraków,WrocławPoznańGdańsk i Łódź. Szukasz solidnego i świetnie wyglądającego kombinezonu na motocykl? Zapoznaj się z pełną ofertą e-sklepu 4ride.pl!

pixel