Rękawice

( ilość produktów: 8 )

Odpowiednia ochrona dłoni podczas jazdy motocyklem to podstawa. Bez względu na porę roku, warto zakładać dobrej jakości rękawice zapewniające swobodę ruchów i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Marka Dainese oferuje rękawice na motocykl wykonane z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenie materiałów.

Rodzaje rękawic Dainese

W ofercie włoskiego producenta znaleźć można rękawice motocyklowe długiekrótkie i sportowe, w tym modele tekstylneskórzane oraz skórzano-tekstylne. Do ich produkcji stosowane jest ultramocne włókno węglowe i miękka skóra naturalna. Poszczególne pary wyposażono w elastyczne wstawki, regulowany pasek na mankiecie, protektor kostek oraz system wentylacji zapewniający optymalną cyrkulację powietrza. Rękawice motocyklowe Dainese posiadają ponadto wyprofilowane palce oraz wzmocnioną wewnętrzną część dłoni. Modele dedykowane do turystyki posiadają wodoodporną membranę, która umożliwia podróżowanie w każdych warunkach.

Gdzie można kupić rękawice Dainese?

Niezawodne rękawice motocyklowe Dainese znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych: KatowiceKrakówWrocławPoznańGdańsk i Łódź. Szukasz stylowych rękawic męskich lub damskich? Zapoznaj się z pełną ofertą e-sklepu 4ride.pl!

pixel