Bagaż i akcesoria Held

( ilość produktów: 4 )

W ofercie marki Held znajdziesz porządny ekwipunek motocyklowy, w tym akcesoria, które przydadzą się na dłuższej trasie, podczas weekendowego wypadu za miasto oraz na co dzień. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości materiałów i wykorzystano nowoczesne technologie. Innowacyjność i świetny design to nie jedyne zalety produktów sygnowanych logo niemieckiej marki. Akcesoria motocyklowe Held cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie dzięki swej wytrzymałości i niezawodności w każdych warunkach jazdy. Wystarczy powiedzieć, że specjaliści z firmy Held jako pierwsi opracowali i stworzyli torbę na zbiornik ? Tankbag, jeden z najbardziej popularnych elementów bagażu motocyklowego.

Rodzaje akcesoriów motocyklowych Held

Held oferuje lekkie plecaki, torby na kierownicę, rolki bagażowe, saszetki, stylowe torby na tył, wyprofilowane torby na bak lub siodło, a także torby narzędziowe ? niezbędne na dłuższej trasie. W ofercie niemieckiego producenta znaleźć można ponadto stylowe kufry motocyklowe, torby na zbiornik, kieszenie na smartfon, pokrowce na motocykl i wiele innych produktów. Ciekawym rozwiązaniem jest Tank Bag z mocowaniem na magnes, umożliwiający łatwy dostęp do spakowanych rzeczy i szybki demontaż w razie potrzeby.

Poszczególne produkty wykonano z wodoszczelnych materiałów odpornych na działanie zmieniających się warunków atmosferycznych. Komfort jazdy zapewnią Ci również takie akcesoria, jak zbiornik na wodę, uchwyt na puszkę czy przypinany portfel Held. W asortymencie marki nie brakuje również linek mocujących bagaż, systemów ledowych do odzieży, pasów do łączenia kurtki z jeansami itd. Held posiada jedną z najbardziej bogatych ofert akcesoriów dla motocyklisty.

Gdzie można kupić akcesoria Held?

Torbę podróżną, bagaż, plecak i inne akcesoria motocyklowe renomowanej marki Held znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

pixel