Ochraniacze motocyklowe Held

( ilość produktów: 19 )

Jazda motocyklem dostarcza niezapomnianych wrażeń. Zanim jednak wskoczymy w siodło chcąc zafundować sobie solidny zastrzyk adrenaliny, zaopatrzmy się w wygodną odzież motocyklową wyposażoną w certyfikowane ochraniacze. To właśnie one są sercem każdej kurtki, spodni, kombinezonu. Stoją na straży naszego bezpieczeństwa po to, abyśmy mogli bez skrępowania szaleć na drogach i bezdrożach. Firma Held oferuje doskonałej jakości ochraniacze i slidery, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa, dzięki którym podróżowanie motocyklem jest w pełni bezpieczne i komfortowe.

Rodzaje ochraniaczy motocyklowych

W ofercie niemieckiego producenta znajdziesz protektory karku, pleców, ramion, a także ochraniacze klatki piersiowej, pasy nerkowe, protektory łokci i kolan, buzery, innowacyjne kamizelki z poduszką powietrzną, kamizelki odblaskowe, koszulki z ochraniaczami pleców i inne produkty. Protektory motocyklowe muszą posiadać odpowiedni certyfikat, potwierdzający ich jakość i gwarantujący, że spełnią swoje zadanie. Wszystkie protektory w ofercie Held mają takie certyfikaty, dzięki czemu możemy być pewni o to, że jesteśmy chronieni właściwie. Zaawansowane technologie produkcji oraz innowacyjne materiały pozwalają firmie tworzyć niezawodne protektory spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Gdzie można kupić ochraniacze Held?

Ogromny wybór ochraniaczy i sliderów sygnowanych logo marki Held znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszym zespołem!

pixel