Akcesoria do kasków HJC

( ilość produktów: 30 )

HJC to koreański producent kasków motocyklowych, który od blisko 50 lat oferuje doskonalej jakości produkty motocyklistom na całym świecie. Oprócz solidnych skorup proponuje niezbędne akcesoria do kasków, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo w różnych warunkach jazdy.

Rodzaje akcesoriów HJC

W ofercie HJC znaleźć można pinlocki zapobiegające parowaniu szyby, wloty powietrza, wyściółki oraz szczęki do kasków wykonane z wysokogatunkowych materiałów i innowacyjnych tworzyw odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Niezwykle dużym udogodnieniem jest dedykowany interkom, dostępny w dwóch wersjach. Montowany jest on bez ingerencji w skorupę kasku i pozwala na komunikację z pasażerem lub grupą innych motocyklistów.

Gdzie można kupić?

Doskonałej jakości akcesoria do kasków motocyklowych HJC znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Nie wiesz, który produkt wybrać? Zespół e-sklepu 4ride.pl pozostaje do Twojej dyspozycji!

pixel