Akcesoria do kasków Bell

( ilość produktów: 3 )

Amerykańska marka Bell znana jest motocyklistom na całym świecie z doskonałej jakości kasków motocyklowych. Oferuje ponadto niezawodne akcesoria do swoich hełmów. Gwarantują one najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Rodzaje akcesoriów motocyklowych Bell

Co znajdziesz w ofercie marki Bell? Oprócz designerskich skorup zaopatrzysz się w daszek, wizjer, nakładkę przeciwdeszczową wlotów do kasku, deflektor na nos, blendę przeciwsłoneczną, podbródek, wloty szczękowe, kurtynę powietrzną, elementy mocowania szyby, osłonę portu interkom, poduszki policzkowe itd. Każdy produkt wykonany jest z innowacyjnych materiałów odpornych na zniszczenie. Co je wyróżnia? Dbałość o najmniejszy detal, funkcjonalność oraz niewygórowana cena.

Gdzie można kupić akcesoria motocyklowe Bell?

Rozglądasz się za solidnymi akcesoriami do kasków motocyklowych Bell? Szeroki wybór daszków, blend przeciwsłonecznych czy też deflektorów znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta.

pixel