Kaski integralne Bell

( ilość produktów: 3 )

Kaski integralne Bell to skorupy z długą, ekscytującą historią. Modele takie jak BELL Qualifier czy Race Star FLEX DLX nie mają sobie równych. Amerykański producent oferuje doskonałej jakości kaski motocyklowe wykonane z innowacyjnych materiałów odpornych na zniszczenie. Każda skorupa posiada szereg udogodnień podnoszących komfort i bezpieczeństwo w zmieniających się warunkach jazdy.

Rodzaje kasków integralnych Bell

Dostępne w ofercie marki kaski integralne Bell wyposażono m.in. w niezawodne zapięcie DD, system MIPS? zapewniający lepszą ochronę w przypadku ukośnych uderzeń w głowę, regulowane wloty powietrza, poszerzone pole widzenia Panovision, kieszonki na słuchawki w EPS, wyściółkę wykonaną z materiału X-Static ? XT2 z włóknami pokrytymi srebrem. Poszczególne modele wyprodukowano z kompozytu TriMatrix?. Jest to mieszanka trzech włókien: aramidowego, węglowego i szklanego, zapewniająca wysoką wytrzymałość. Antybakteryjne włókno X-Static gwarantuje doskonałą ochronę przed szkodliwymi mikroorganizmami i nieprzyjemnym zapachem.

Gdzie można kupić kaski integralne Bell?

Stylowe kaski integralne Bell sprawdzą się na torze, a także na co dzień podczas jazdy po mieście, do pracy, na weekend. Szeroki wybór skorup Bell znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta! W przypadku pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

pixel