Kaski szczękowe Bell

( ilość produktów: 6 )

Marka Bell oferuje ponadczasowe kaski szczękowe ? idealne na co dzień i do jazdy turystycznej. Modułowa konstrukcja typu flip-up sprawia, że skorupa sprawdzi się w różnych warunkach podróżowania. Poszczególne modele dostosowano do wygodnej jazdy w okularach. W EPS znajdują się specjalne kieszonki na słuchawki. Szeroki wybór rozmiarów i wariantów kolorystycznych sprawia, że każdy motocyklista znajdzie swój wymarzony model.

Rodzaje kasków szczękowych Bell

Kaski szczękowe sygnowane logo marki Bell wyróżniają się unikalnym designem, precyzją wykonania i dbałością o najmniejszy detal. Gwarantują idealne dopasowanie, a dzięki zastosowanym udogodnieniom i innowacyjnym materiałom zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Skorupy Bell wyposażono m.in. w wyjmowaną antybakteryjną wyściółkę, blendę przeciwsłoneczną, Pinlock? zapobiegający parowaniu szybki, poszerzone pole widzenia Panovision, rozbudowaną wentylację. W ofercie producenta znaleźć można bogaty wybór kasków damskich i męskich w atrakcyjnych cenach.

Gdzie można kupić kaski szczękowe Bell?

Szukasz porządnego kasku motocyklowego do zadań specjalnych? Solidne szczękowe skorupy Bell znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel