Kaski integralne marki Scorpion

( ilość produktów: 15 )

Porządna skorupa z włókna węglowego TCT-U?3K to gwarancja najlepszej ochrony i bezpieczeństwa. Bez względu na to, czy jeździsz motocyklem po mieście, na torze lub szosie, solidny kask integralny marki Scorpion będzie dobrym wyborem. Skorupy tego producenta wyróżniają się aerodynamicznym kształtem, nowoczesnym wyglądem, dbałością o detal i wygodą użytkowania.

Hełmy zostały wykonane z innowacyjnych materiałów odpornych na zniszczenie. Zaawansowany wielowarstwowy EPS zapewnia doskonałą absorpcję energii podczas niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Wentylacja Aero-Tuned zapewnia optymalną cyrkulację powietrza poprawiając komfort jazdy w ciepłe i upalne dni. Antybakteryjną wyściółkę KwikWick? III można wyjąć i uprać. Szukasz stylowego i wytrzymałego kasku integralnego w dobrej cenie? Sprawdź kolekcję marki Scorpion!

Rodzaje integralnych kasków motocyklowych marki Scorpion

W ofercie firmy Scorpion znaleźć można bogaty wybór integralnych kasków motocyklowych, dostępnych w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Możesz wybrać minimalistyczną czerń albo efektowne malowanie, które podkreśli Twój indywidualny styl. Poszczególne modele skorup integralnych posiadają szybę o wzmocnionej odporności na zarysowania z możliwością montażu systemu Pinlock, system dociągania szyby do uszczelki w celu zapewnienia większej szczelności, opuszczaną blendę przeciwsłoneczną z systemem speedview, najbezpieczniejsze zapięcie DD, Airfit (nowatorski system pompowanych poduszek policzkowych), Emergency System i szereg innych rozwiązań stojących na straży komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Gdzie można kupić kaski integralne Scorpion?

Wysokiej jakości kaski integralne Scorpion znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

pixel