Otwarte kaski shoei

( ilość produktów: 6 )

Kask otwarty to uniwersalny produkt, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Skorupy otwarte marki Shoei cieszą się dużą popularnością wśród posiadaczy chopperów, cruiserów czy też skuterów. Sprawdzą się na co dzień, podczas przejażdżki po mieście, jazdy do pracy lub na zakupy. Są lekkie, odpowiednio wentylowane, zapewniają idealne dopasowanie. Skorupy Shoei wykonano w technologii AIM przy użyciu włókien szklanych i organicznych.

Rodzaje kasków otwartych Shoei

Marka Shoei oferuje kaski otwarte w kilku rozmiarach. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z łatwością dopasujesz skorupę do swojego stylu. Poszczególne modele wyposażono w antybakteryjną wypinaną wyściółkę, zapięcie typu DD, zaawansowany system wentylacji, blendę przeciwsłoneczną, poduszki policzkowe oraz możliwość zamontowania interkomu. W ofercie marki znaleźć można klasyczny model J.O., a także J-Cruise wyposażony w wizjer chroniący twarz i oczy przed silnym wiatrem.

Gdzie można kupić?

Stylowe kaski otwarte Shoei wykonane z doskonałej jakości materiałów odpornych na zniszczenie, znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Szukasz niezawodnej skorupy od renomowanego producenta, gwarantującej najwyższy komfort i ochronę? Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu internetowego 4ride.pl!

pixel