Szczękowe kaski shoei

( ilość produktów: 26 )

Kaski szczękowe renomowanej marki Shoei cieszą się dużą popularnością wśród motocyklistów. Co je wyróżnia? Uniwersalność (przydają się w wielu sytuacjach ? podczas jazdy po mieście, w drodze do pracy, w czasie wyjazdu turystycznego). Skorupy szczękowe dają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie gwarantują najwyższy stopień komfortu użytkowania. Dużym atutem tego modelu jest możliwość prowadzenia rozmowy bez zdejmowania kasku.

Rodzaje kasków szczękowych Shoei

W ofercie marki Shoei znaleźć można kaski szczękowe w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Poszczególne modele wyposażono w certyfikowaną blendę przeciwsłoneczną, odporną na zarysowania szybę o zwiększonym zakresie pola widzenia, podwójną homologację, Pinlock? zapobiegający parowaniu wizjera oraz wypinaną antybakteryjną wyściółkę odprowadzającą wilgoć.

Motocyklowe kaski szczękowe Shoei posiadają innowacyjny system wentylacji zapewniający optymalną cyrkulację powietrza. Wybrane modele wyposażono w zintegrowany spoiler podnoszący poziom wydajności aerodynamicznej. Shoei oferuje ponadto zaawansowaną technologicznie skorupę Neotec II, następcę modelu Neotec, która jest przystosowana do zamontowania dedykowanego interkomu.

Gdzie można kupić?

Ekskluzywne kaski szczękowe Shoei wyprodukowane z odpornych na zniszczenie materiałów znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Szukasz stylowej skorupy gwarantującej najwyższy komfort i bezpieczeństwo? Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu internetowego 4ride.pl! Oferujemy nowoczesne kaski Shoei w atrakcyjnych cenach.

pixel