Szybki do kasków shoei

( ilość produktów: 64 )

Dobra widoczność podczas jazdy na motocyklu to podstawa. Wybierając sprzęt motocyklowy warto zwrócić uwagę na typ wizjera. Szybki do kasków Shoei można wymieniać bez użycia dodatkowych narzędzi. Każdy produkt wykonano z doskonałej jakości materiałów odpornych na zarysowania i pęknięcia.

Rodzaje szybek Shoei

W ofercie marki Shoei znaleźć można szybki do kasków w różnych kolorach, w tym modele przezroczyste, przyciemniane i mocno przyciemniane. Interesująco prezentują się wizjery lustrzane srebrne, złote lub kolorowe. Innowacyjnym rozwiązaniem jest szyba fotochromatyczna Shoei, która zapewnia dobrą widoczność w każdych warunkach jazdy ? zarówno w bardzo słoneczne dni, jak i nocą.

Gdzie można kupić?

Niezawodne szybki do kasków Shoei, wyprodukowane z doskonałej jakości materiałów, znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Szukasz odpornego na zarysowania wizjera? Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu internetowego 4ride.pl! Prezentujemy szeroki wybór modeli w różnych kolorach.

pixel