Rękawice Ozone

( ilość produktów: 19 )

Krótkie, długie, z ociepleniem lub o sportowym kroju ? marka Ozone oferuje szeroki wybór rękawic motocyklowych. Każdą parę wykonano z wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie i zniszczenie. Zapewniają doskonałą ochronę dłoni w czasie jazdy. Osłaniają skórę przed silnym wiatrem, deszczem i niskimi temperaturami. Jest to obowiązkowy element motocyklowej garderoby.

Rodzaje rękawic motocyklowych Ozone

W kolekcji firmy Ozone znaleźć można rękawice skórzane, tekstylne, sportowe, turystyczne, długie i krótkie, z ociepleniem lub bez. Idealne do codziennej jazdy. Sprawdzą się na torze wyścigowym i leśnych bezdrożach. Niezastąpione podczas wypraw turystycznych. Poszczególne modele wyposażono w warstwę wewnętrzną micro mesh, panele na kostkach wykonane z pianki absorbującej siłę uderzenia, dodatkową warstwę materiału na wewnętrznej stronie dłoni, przyjemną w dotyku wyściółkę itd. Rękawice Ozone są idealnie dopasowane (anatomiczna konstrukcja, paski regulacyjne). Wybrane modele posiadają możliwość obsługi ekranów dotykowych.

Gdzie można kupić rękawice na motocykl Ozone?

Szukasz porządnych rękawic sportowych, które zapewnią Ci optymalną ochronę podczas jazdy? Rozglądasz się za wodoodporną parą do jazdy turystycznej? Szeroki wybór modeli marki Ozone znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych: Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Łódź. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego e-sklepu!

pixel