Wyprzedaże dla motocyklistów

2022-08-02
Wyprzedaże dla motocyklistów

Na rynku odzieży i akcesoriów motocyklowych wiele się dzieje. Co roku prezentowane są nowe modele, wprowadzane są mniejsze lub większe zmiany. Wystarczy spojrzeć na wszelkiego rodzaju targi, lokalne lub międzynarodowe. Co roku przyciągają miliony fanów motoryzacji, którzy mogą zapoznać się ze wszystkimi nowościami. Mówimy tu zarówno o nowej kominiarce w ofercie jednego producenta, jak i o powstaniu całkiem nowej marki odzieżowej, która może zrewolucjonizować rynek. Wszystkie te zmiany wpływają mniej lub bardziej bezpośrednio na nas, klientów. W jaki sposób?

Każdy z nas, motocyklistów wyposaża się w poszczególne elementy stroju motocyklowego. Najczęściej, w tym celu odwiedzamy sklep stacjonarny lub zaglądamy do sklepu internetowego. Trafiamy tam na napis "Wyprzedaż". I znam wiele osób, którym w tym momencie zapala się czerwone światło, przed oczami mają towar gorszej jakości. Czy takie obawy są słuszne?

Absolutnie nie!

Produkty dostępne na naszych wyprzedażach to dokładnie te same produkty, które wiszą na naszych wieszakach. Status "wyprzedaż" oznacza jedynie, że wybrany produkt jest wycofywany z oferty producenta lub zostaje zastąpiony nowszą generacją. Dotyczy to absolutnie wszystkich produktów. Nawet takich, które przez lata miały status bestsellerów. Kiedy producent zdecyduje się na wycofanie z oferty, my powinniśmy zobaczyć zielone światło. To bowiem najlepsza okazja, żeby upolować coś dla siebie w wyjątkowo korzystnej cenie. W końcu kurtka, która wydawała nam się zbędnym wydatkiem, nagle jest dostępna z rabatem 40%. Wymarzony kask możemy kupić kilkaset złotych taniej, bo w przyszłym sezonie będzie ich nowa generacja. Może się okazać, że z założonym budżetem na spodnie, kupimy w promocji spodnie i buty, bez dopłacania choćby złotówki. Te rękawice motocyklowe, które są na wyprzedaży, jeszcze chwilę temu kosztowały kilkadziesiąt procent drożej, teraz możesz dostać je z rabatem. Czy to nie brzmi korzystnie?

Jest jednak jeden minus wyprzedaży — ilość produktów jest mocno ograniczona, dlatego zdecydowanie sprawdza się tu zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Oferta produktów wyprzedażowych jest stale aktualizowana, dlatego warto ją obserwować i mieć pewność, że nikt nas nie uprzedzi.

 

 

pixel