Ochraniacze motocyklowe Rev’it

( ilość produktów: 4 )

Sercem odzieży motocyklowej są ochraniacze rozmieszczone w newralgicznych miejscach przy ciele, zabezpieczając je przed urazami. Każdy motocyklista wie, że nietrudno o ślizg po asfalcie. W takich sytuacjach wysokiej jakości ubrania na motocykl skutecznie chronią poszczególne partie ciała. Ciuchy wykonane ze specjalistycznych materiałów są odporne na przetarcia oraz rozdarcie. Jednocześnie gwarantują komfort noszenia.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ogromny wybór odzieży zaopatrzonej w certyfikowane protektory i slidery, a także pojedyncze ochraniacze, które umieszcza się w specjalnych kieszeniach. Oferujemy m.in. wysokiej jakości ochraniacze marki Rev’it, które zdadzą egzamin w ekstremalnych warunkach jazdy.

Pamiętaj, odzież z protektorami to podstawa bezpiecznej jazdy motocyklem. Bez względu na to, czy uwielbiasz sporty motocyklowe, turystykę na dwóch kołach, czy też motocykl to Twój główny środek transportu, zaopatrz się w certyfikowane ubrania z protektorami. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty sklepu 4Ride!

Rodzaje ochraniaczy motocyklowych

Na rynku dostępne są rozmaite ochraniacze, w tym m.in.:

  • ochraniacze pleców Rev’it
  • ochraniacze kolan i łokci Rev’it
  • ochraniacze bioder Rev’it
  • ochraniacze klatki piersiowej Rev’it

Holenderska marka specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odzieży motocyklowej wyposażonej w certyfikowane protektory Seeflex oraz Seesoft. Aby jednak spełniały one swoje zadanie, powinny znajdować się na odpowiedniej wysokości, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę na dobór odzieży motocyklowej i sprawdzenie rozmieszczenia protektorów.

Protektory Rev’it – gwarancja niezawodności

Ciekawą propozycją są kurtki i kamizelki naszpikowane ochraniaczami, które zakłada się pod wierzchnią odzież motocyklową. Przykładem może być kurtka ochronna Rev’it Proteus skonstruowana z kombinacji siatki Hicom. Elastyczne panele gwarantują swobodę ruchów, a zastosowany materiał Air Stretch Mesh zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w upalne dni.

Szukasz ultrawytrzymałych ochraniaczy motocyklowych? Na 4Ride.pl znajdziesz szeroki wybór produktów ochronnych marki Rev’it. Zapraszamy także do salonów stacjonarnych w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty!

pixel