Odzież przeciwdeszczowa Rev’it

( ilość produktów: 5 )

Każdy kierowca doskonale wie, że pogoda często bywa nieprzewidywalna. Dobre przygotowanie do jazdy to podstawa. Jeśli nie chcesz, aby najmniejszy deszcz zaskoczył Cię w podróży, zaopatrz się w porządną odzież przeciwdeszczową Rev'it. Holenderski producent zadbał o to, abyśmy czuli się komfortowo w każdych warunkach. Co ważne, wysokogatunkowy sprzęt i ubiór motocyklowy zwiększają bezpieczeństwo kierowcy. Odzież tego typu posiada odblaskowe wstawki dla jeszcze lepszej widoczności na drodze.

Rodzaje odzieży przeciwdeszczowej Rev'it

W ofercie marki Rev'it znaleźć można spodnie, kurtki, rękawice i kombinezony przeciwdeszczowe ? niezbędne na dłuższej trasie. Odzież tego typu jest lekka, a co istotne z punktu widzenia podróżującego, nie zajmuje wiele miejsca w bagażu. Dzięki innowacyjnym systemom szybkiego zapięcia i możliwości regulacji w mgnieniu oka nałożymy na siebie kurtkę lub kombinezon przeciwdeszczowy.

Odzież pokryta jest wodoodporną powłoką, która nie przepuszcza wilgoci, a jednocześnie zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Poszczególne modele są w pełni ergonomiczne. Sprzedawane w zestawie z torbą do wygodnego przechowywania.

Gdzie można kupić odzież przeciwdeszczową Rev'it

Odzież przeciwdeszczową Rev'it znajdziesz w zaufanym sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Szukasz solidnej kurtki przeciwdeszczowej, która zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas podróży w niekorzystnych warunkach pogodowych? Sprawdź asortyment sklepu 4ride!

pixel